Manažér

Svoboda podnikaní nebo zaměstnanecký poměr

Bazos.cz

ANKETA

Chodíte na pohovory

Ano (587)
 

NE (590)
 

Partnerske weby

Odkazy

Romanovy stranky

 Web  s všeobecným zaměřením, najdete zde vše možné

Romanovy temata

Blog na google na ruzné témata

Romanovy obrázky

Osobní www s obrazky a tapetkami zdarma

Romanovy rubriky

Fotografie, tapetky, videa

Internetový obchod

Nakup on line  , veškery sortiment

Softwérove novinky

Google reader sofwerových novinek

Domácí práce

Zde budou ruzné navody a přivýdělky na domácí prace, přivýdělky na internetu. Nekteré jsou odzkoušené některé budou asi podvody na vytahování peněz z lidí.

Návod na zaručený přívydělek na internetu, ověřeno, vyplnite ankety,které vám přijdou emailem a dostanete zaplaceno / 15-60 kč za anketu /                     
Ověřený přívydělek eRmail, chodí vám emaily s reklamou, ktere potvrdíte a přičtou se vám peníze, je to ruzné od 1kč - 25 kč za přijaty email, tohle zatím fakt funguje, zatím nejlepší přivýdělek za přijímaní meilu
Firemní nabídky domácí práce administrativní a manualní , teoreticky by to mělo fungovat, zřejmě to podvod nebude , prostudujte si to a uvidíte. Pokud to tak funguje, jak je psáno, tak se jedná o slušný výdělek, nevím, tuhle firmu jsem nezkoušel, pokud mate zkušenosti podělte se o ně a napište mi email, jestli to opravdu funguje a platí tato firma. Budu potom prostřednictvím tohoto webu informovat ostatní zájemce.
Domácí práce všeho druhu , administrativa , internet, manuální práce doma . Provozovatel tohoto servru požaduje sms za 99 kč pro heslo za zprostředkování práce, tak jsem se rozhodl mu napsat, jestli to není nějaký podvod a nevytahují z lidí jenom penize , napsal, že ne, že jsou to peníze za zprostředkování dp a že je to legální. Tak je to na vás, nezkoušel jsem to, protože jsem kdysi dost prodělal na těch sms na práci, nebylo to sice na tomto zprostředkovateli, ale jinde u nějakých soukromých inzerátu a nikdy se nikdo neozval. Musite zkusit, třeba je to opravdu solidní nabidka dp, pošlete 1 sms a uvidíte , maximalně mužete přijit o 99 kč. Napište mi email, jestli tady ta nabidka opravdu funguje nebo ne, at mužeme informovat ostatní zájemce.
 
Stránky vytvořeny 25. 1 / 2012 Roman Glos email glossroman@gmail.com